Zarabianie w Internecie - bujda na resorach ?

Gdzie nie wejdziesz, to ogłoszenia ''Napisz priv, zarobisz 3000 zł w tydzień!''.
Serio ? Pewnie, gdzieś tam ktoś zarabia tyle. Jednak powinna Ci się w tym momencie zapalić czerwona lampka. Staniesz się albo pracownikiem piramidy finansowej [gdzie może za dziesięć lat, będziesz faktycznie tyle zarabiać] albo zwyczajnie, ktoś Cię wpuści w maliny [zapłacisz 50 zł na wstęp, a Ty będziesz tylko i wyłącznie stratny/stratna].

Sama chętnie szukam dodatkowego zarobku właśnie w sieci. Nie wspominam tu o blogu, ale o pozostałych instytucjach.

Opowiem Wam o kilku sprawdzonych portalach, gdzie już faktycznie dostałam przelew/bon/prezent.
Jeśli będziecie zainteresowani większą ilością takich postów - proszę zostawić komentarz. Rozważę kolejny, tego typu wpis. :)

  1. Opinie.pl - wypełnianie ankiet online. Od czterech tysięcy punktów możecie sobie doładować telefon za 20 zł, a jeśli wybierzecie przelew, trzeba nazbierać ich dziesięć tysięcy. Liczby przerażają ? Niepotrzebnie, jedna ankieta oscyluje w graniach tysiąca. 
  2. Imas - kolejny panel z ankietami. Dodatkowo, zapraszając Waszych znajomych, dostajecie dodatkowe pieniążki. Wypłata od 300 pktów. Są osoby, które zarabiają do tysiąca złotych/miesięcznie. Jednak ochłońcie. Może być tak, że często nie będziecie pasowali do ankiety i tych punktów dostaniecie tylko garść, na pocieszenie. 
  3. Centrum reklamy - na maila dostajecie mnóstwo spamu i pewnie niektóre rzeczy Was na tyle zaciekawią, że czytacie o nowych promocjach itp. A gdyby tak można było na tym trochę zarobić ? Nie są to kokosy, ale gdy zbiera Ci się moment wypłacania i skumuluje Ci się to wszystko z innymi portalami. To na konto może wpaść całkiem niezła sumka. Na panelu centrum reklamy, dostajecie reklamy, w które po kliknięciu, na Waszym koncie zbierają się pieniądze. Wypłacamy już od 32 zł. 

Uwaga: Niektóre portale, wymagają posiadania konta PayPal. Jeśli ktoś miałby problem z jego założeniem, zapraszam - pomogę.

Enjoy. 

Komentarze