Przejdź do głównej zawartości

Zarabianie w Internecie - bujda na resorach ?

Gdzie nie wejdziesz, to ogłoszenia ''Napisz priv, zarobisz 3000 zł w tydzień!''.
Serio ? Pewnie, gdzieś tam ktoś zarabia tyle. Jednak powinna Ci się w tym momencie zapalić czerwona lampka. Staniesz się albo pracownikiem piramidy finansowej [gdzie może za dziesięć lat, będziesz faktycznie tyle zarabiać] albo zwyczajnie, ktoś Cię wpuści w maliny [zapłacisz 50 zł na wstęp, a Ty będziesz tylko i wyłącznie stratny/stratna].

Sama chętnie szukam dodatkowego zarobku właśnie w sieci. Nie wspominam tu o blogu, ale o pozostałych instytucjach.

Opowiem Wam o kilku sprawdzonych portalach, gdzie już faktycznie dostałam przelew/bon/prezent.
Jeśli będziecie zainteresowani większą ilością takich postów - proszę zostawić komentarz. Rozważę kolejny, tego typu wpis. :)

  1. Opinie.pl - wypełnianie ankiet online. Od czterech tysięcy punktów możecie sobie doładować telefon za 20 zł, a jeśli wybierzecie przelew, trzeba nazbierać ich dziesięć tysięcy. Liczby przerażają ? Niepotrzebnie, jedna ankieta oscyluje w graniach tysiąca. 
  2. Imas - kolejny panel z ankietami. Dodatkowo, zapraszając Waszych znajomych, dostajecie dodatkowe pieniążki. Wypłata od 300 pktów. Są osoby, które zarabiają do tysiąca złotych/miesięcznie. Jednak ochłońcie. Może być tak, że często nie będziecie pasowali do ankiety i tych punktów dostaniecie tylko garść, na pocieszenie. 
  3. Centrum reklamy - na maila dostajecie mnóstwo spamu i pewnie niektóre rzeczy Was na tyle zaciekawią, że czytacie o nowych promocjach itp. A gdyby tak można było na tym trochę zarobić ? Nie są to kokosy, ale gdy zbiera Ci się moment wypłacania i skumuluje Ci się to wszystko z innymi portalami. To na konto może wpaść całkiem niezła sumka. Na panelu centrum reklamy, dostajecie reklamy, w które po kliknięciu, na Waszym koncie zbierają się pieniądze. Wypłacamy już od 32 zł. 

Uwaga: Niektóre portale, wymagają posiadania konta PayPal. Jeśli ktoś miałby problem z jego założeniem, zapraszam - pomogę.

Enjoy. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dziesięć pomocnych rad, które ułatwią Twój wyjazd na wakacje!

Urlop planuj zawsze na przełomie listopad-grudzień, dostępność lokali na wakacje, jest wtedy jeszcze bardzo duży. My mieliśmy teraz mały poślizg i w lutym miałam ogromny problem ze znalezieniem czegoś fajnego. Na szczęście się udało, ale już ceny też były mniej sympatyczne. Apteczkę uzupełnij zanim wyjedziesz na wakacje. Może się zdarzyć, że akurat w tamtejszej aptece nie będzie np. środka przeciwbólowego, który działa na Twoje dziecko lub na Ciebie. Tudzież, że apteka będzie nieczynna, albo jej zwyczajnie nie będzie. I niech Was nie zwiedzie pochmurne niebo nad morzem. Nawet wtedy trzeba wysmarować kremem ochronnym buźki, uszy i inne delikatne fragmenty skóry. ! Zabierz ze sobą olejek miętowy lub herbaciany. Skutecznie odstrasza kleszcze, komary i inne robactwo. Co najważniejsze - jest to produkt, który nie zawiera chemii, więc nie zaszkodzi skórze Twojej rodziny, zwłaszcza małym dzieciom.Boisz się, że znowu będziesz taszczył/a dziesięć walizek na wakacje? Weź to, co naprawdę będzie …

Trzydniówka okazała się pięciodniówką!

Kacper miał szczepienie 10 dni temu.
Po 5 dniach dostał wysokiej gorączki, zero kaszlu, kataru. Trochę bardziej bolały wychodzące zęby. Trójki już prawie na wierzchu.. oby szybko.
Chłopak ma naprawdę trudne ząbkowanie, ale nie o tym to ja chciałam.

Na trzeci dzień gorączka ustąpiła, a sięgała nawet 39,7!! Nie panikowałam, zbijałam, chłodziłam i poiłam.
Pojawiła się wysypka, a raczej wysyp! Był cały zakropkowany.

Pielęgniarka od szczepień ostrzegała, że organizm tworzy przeciwciała i również z powodu szczepienia może go wysypać, może mieć powiększone węzły chłonne itp. itd. I żeby głównie aplikować paracetamol (można podać rocznemu dziecku 5 ml - co 4 h i tylko 4 x dziennie!! )

Problem w tym, że wysypka do dzisiaj nie znikała. Tzn. dzisiaj w ciągu godziny zrobił się prawie czysty. Wróciły naturalne kolorki skóry.

Nie lubię jeździć bez powodu do lekarza, bo innych oznak infekcji nie miał.
Nasz lekarz telefonicznie też uspokoił nas, że pewnie trzydniówka...

Dlaczego o tym piszę ?

Kacpe…

Palto latem - o ubieraniu dzieci.

Idziemy z Młodym na spacer. On w wózku: spacerówka, bez parasolki i innych cuda wianków.
Gołe stopy, krótkie spodenki z zeszłego sezonu, czapa z daszkiem, która ląduje co najmniej 50 razy w ciągu spaceru, na ziemi. Ogólnie, fajnie, zwiewnie i przewiewnie.

Mijamy pierwszy wózek: matka na stopach japoneczki i leciutki kombinezon, okular przeciwsłoneczny. Dziecko w wózku: skarpety wełniane, jeansowe, długie spodnie, długi rękaw, czapka [jeszcze zimowa - co by nie zawiało, c'nie?], najmodniejsza parasolka do wózka i. I co ? I patrzymy za chwilę, wychodzą na słoneczko, a matka zarzuca grubą pieluchę na budę, bo tak bezpieczniej.
Serio ?
Serio, poddajecie swoje dzieci eksperymentowi ? '' Ile moje dziecko wytrzyma w wózku, który jest nagrzany do 36 stopni C'' ?
Serio, waszym dupom ma być przewiewnie, a Wy myślicie, że na pewno czują się, jakby były na Syberii ?

Mijamy drugi wózek: dumni rodzice z noworodkiem. Podobna sytuacja, ale już hardkorowa. Zajebiście gruby, polarow…