Presto - ściereczki do zadań specjalnych.

Masz w domu dziecko ? To pewnie wiesz, że chusteczki nawilżane nadają się do wszystkiego.
W szczególności jak goście już u ''drzwi stoją'', a Ty zauważyłaś/eś małą warstwę kurzu gdzieś na półce.

Niestety, mimo , że kurz zniknął, często pozostawia też ślad. [sprawdzone info, głównie na panelach :D].
Dlatego, gdy zaproponowano mi możliwość przetestowania chusteczek, które są przystosowane do wycierania mebli, lodówki i kuchenki mikrofalowej. Powiedziałam szybkie TAK.Wrażenia ? Na pewno wielki plus za poręczne opakowanie chusteczek do lodówki, które można wcisnąć nawet w najmniejszej kuchni. Coś się rozlało ? Nie biegniesz po gąbkę, płyn w spryskiwaczu i nie wyjmujesz wszystkiego z lodówki, bo ''jeszcze coś popsikasz''. Wyjmujesz chusteczkę i zgrabnie zbierasz zanieczyszczenie.
Co do chusteczek do mebli - obłędnie pachną! Dobrze radzą sobie z niewielką warstwą kurzu i nie pozostawiają smug na meblach.

Chusteczki znajdziecie na pewno z sklepach Tesco. Nie zdążyłam przyjrzeć się cenie, ale zapytałam teraz wujka Google i podpowiedział, że za opakowanie będziemy musieli zapłacić w granicy 5-6 zł.

Na pewno nie użyję ich do gruntownego sprzątania, bo będzie to bardzo nieopłacalne, ale położyłam je na szafce i służą mi w awaryjnych sytuacjach, gdy potrzebne jest szybkie uprzątnięcie pokoju/kuchni.

Bardzo fajna alternatywa dla ścierek i zwykłego płynu, który zajmuje bardzo dużo miejsca.


Komentarze