Porównanie dwóch pieluszkowych potentatów!

Uf, już po operacji oczu Kacperka - wszystko się udało, teraz się ładnie goi, a Mama wieczorami już się nie stresuje, tylko ma czas na nadgonienie recenzji!

Jakiś czas temu zostaliśmy zaproszeni, do przetestowania pieluch Lupilu, zawsze korzystaliśmy z pampersów Biedronkowych [Dada].

Jak myślicie, które wypadły lepiej w naszym ''mini'' teście ?
1) SKŁAD [czy występują podrażnienia]:

  • DADA- kiedyś bardzo rzadko, teraz skład pieluch musiał się diametralnie zmienić, bo czuć to w dotyku i niekiedy pojawiają się krostki na ciele dziecka.
  • LUPILU - po nocce zdarzały się małe zaczerwienienia, zdecydowanie większa podatność na zmiany skórne, podczas noszenia tych pieluch.
2) Cena:
  • DADA - 42 szt / 26,99,-
  • LUPILU - 35 szt / 24,99,- 
Ceny nie obejmują promocji. Te dwa sklepy rywalizują ze sobą, więc bardzo często można spotkać promocje na te same artykuły, w tym samym czasie. Gdzie, Biedronka ostatnio miała 40 zł/2 opakowania pampersów.

3) Chłonność:

  • DADA - rzadko zdarza się, że potrzebna jest zmiana na nową, w czasie nocy.
  • LUPILU -  pieluszki były zdecydowanie szybciej wymieniane, zdarzało się, że przeciekały w nocy.

 Myślę, że nie będę wypisywała kolejnych podpunktów, bo mimo, że pieluszki DADA, ostatnio ciut się pogorszyły, to zostaną z nami. [oby jak najkrócej ;)].
Lupilu nie spełnił naszych oczekiwań, wydalibyśmy dużo więcej pieniędzy [częstsze zmiany pampersa] i co najważniejsze, skóra naszego szkraba byłaby narażona na zaczerwienienia.


Oczywiście to jest nasza ocena. Każde dziecko może inaczej reagować na te pieluszki.
Nas mogą uczulać Pampersy, a drugi może tylko Pampersów używać.
 Warto poprosić firmę o podesłanie próbek swoich produktów, żeby nie wydawać pieniędzy na całe opakowania pieluch. Szczególnie na początku.

Enjoy i spodziewajcie się więcej nas.
Dostałam zaproszenie do kilkunastu testów, tym razem coś dla rodziców i ich znajomych. [% - hohoho]. :)


Komentarze